Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
zapytajcie ją w jaki sposób dostała te pracę... a musiała się dziewczyna napracować hehe oddać cała siebie dla pracy, lecz  to nie przez pracoholizm, bo musiałaby znać się na tym co robi a ciężko jej to przychodzi ;/ żenada
witaj Basiu, jeszcze 25 dni spokojnie, wytrwaj urlop sobie odbierz za w czasu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że trzeba złożyć oficjalne zapytanie do sekretarz gminy, dotyczące celu przebywania syna wójta w urzędzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mamy udawać że nie widzimy nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi Panu o Baśkę ?
racja ciemnogróg! czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? kandydatką zdaje się jest Pani Dorota..... a ścieżka rekrutacyjna którą sobie obrała z cała pewnością przeczy zasadam nie tylko moralności... miało byc tu o niej i programie jaki proponuje, ale z tego co tu widze to ten poziom który prezentuje wraz ze swoją świtą hejterów urąga godności człowieka, tubylcy w Afryce mają w sobie więcej kultury i nie pieprz... by dojść do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki ładny chodnik robią przy drodze do NIEMIEC!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja ciemnogróg! czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? kandydatką zdaje się jest Pani Dorota..... a ścieżka rekrutacyjna którą sobie obrała z cała pewnością przeczy zasadam nie tylko moralności... miało byc tu o niej i programie jaki proponuje, ale z tego co tu widze to ten poziom który prezentuje wraz ze swoją świtą hejterów urąga godności człowieka, tubylcy w Afryce mają w sobie więcej kultury i nie pieprz... by dojść do władzy.
Komuś nerwy puszczają. Każdy niech najpierw swoją moralność widzi i to - czy na co dzień nie uraga godności innych?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja ciemnogróg! czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? kandydatką zdaje się jest Pani Dorota..... a ścieżka rekrutacyjna którą sobie obrała z cała pewnością przeczy zasadam nie tylko moralności... miało byc tu o niej i programie jaki proponuje, ale z tego co tu widze to ten poziom który prezentuje wraz ze swoją świtą hejterów urąga godności człowieka, tubylcy w Afryce mają w sobie więcej kultury i nie pieprz... by dojść do władzy.
  Człowieku po  ch.j  tak krytykujesz wszystkich, samemu było wystartować w wyborach, przecież nikt ci nie zabronił. A Wójta wybiorą mieszkańcy a nie ty. Bo ty z taką pisownią i tak byś się nie nadawał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba cierpliwie poczekać - będą ulotki i program. Ważne jest, że ktoś się w końcu odważył przeciwstawić staremu układowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki ładny chodnik robią przy drodze do NIEMIEC!!!!!!!!!!!
I bardzo dobrze. Będzie bezpieczniej. Gdyby nie robili, byłoby gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku po  ch.j  tak krytykujesz wszystkich, samemu było wystartować w wyborach, przecież nikt ci nie zabronił. A Wójta wybiorą mieszkańcy a nie ty. Bo ty z taką pisownią i tak byś się nie nadawał.
Ty też byś się nie nadawał. Z takim słownictwem i poziomem "kultury" nie masz szans. Na szczęście w gminie Spiczyn, jak sądzę, większość stanowią ludzie rozsądni i mądrzy, potrafiący odróżnić ziarno od plewy, krzykaczy i tanich populistów od rzeczywiście zatroskanych o los gminy. Niestety, patrząc z pozycji osoby bezstronnej, spoza tej gminy, muszę stwierdzić, że mnie krzykacze i pieniacze nie przekonali. Nie wiem, jak widzą przyszłość swej gminy, jakie rozwiązania, w zamyśle lepsze od dotychczasowych, proponują, jakie inwestycje rozwijające gminę chcą realizować. Tego nie ma. Jest za to wrzask, obelgi, domysły oparte na plotkach i pomówieniach, inwektywy zagłuszające (oby tylko na forum) głosy rozsądku i opamiętania. To nie jest dyskusja. To nie jest program, wizja, choćby jej zalążek. Chwała obecnemu wójtowi, że nie daje się sprowokować, nie włącza się do pyskówki, nie uczestniczy w medialnej zadymie, zachowuje spokój, nie podgrzewa atmosfery. Czy czyni tak samo jego kontrkandydatka - tego nie wiem, choć chciałbym, żeby tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też byś się nie nadawał. Z takim słownictwem i poziomem "kultury" nie masz szans. Na szczęście w gminie Spiczyn, jak sądzę, większość stanowią ludzie rozsądni i mądrzy, potrafiący odróżnić ziarno od plewy, krzykaczy i tanich populistów od rzeczywiście zatroskanych o los gminy. Niestety, patrząc z pozycji osoby bezstronnej, spoza tej gminy, muszę stwierdzić, że mnie krzykacze i pieniacze nie przekonali. Nie wiem, jak widzą przyszłość swej gminy, jakie rozwiązania, w zamyśle lepsze od dotychczasowych, proponują, jakie inwestycje rozwijające gminę chcą realizować. Tego nie ma. Jest za to wrzask, obelgi, domysły oparte na plotkach i pomówieniach, inwektywy zagłuszające (oby tylko na forum) głosy rozsądku i opamiętania. To nie jest dyskusja. To nie jest program, wizja, choćby jej zalążek. Chwała obecnemu wójtowi, że nie daje się sprowokować, nie włącza się do pyskówki, nie uczestniczy w medialnej zadymie, zachowuje spokój, nie podgrzewa atmosfery. Czy czyni tak samo jego kontrkandydatka - tego nie wiem, choć chciałbym, żeby tak było.
Chciałbym poznać program obecnego wójta Gminy Spiczyn. Czy jest gdzieś dostępny ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym poznać program obecnego wójta Gminy Spiczyn. Czy jest gdzieś dostępny ??
Takich jak Pan jest pewnie wielu. Też chętnie bym się zapoznała z zamierzeniami Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj Basiu, jeszcze 25 dni spokojnie, wytrwaj urlop sobie odbierz za w czasu ;)
Dobry przyjaciel z Ciebie, ale urlop Pani B. weźmie dopiero od 17 listopada 2014 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też byś się nie nadawał. Z takim słownictwem i poziomem "kultury" nie masz szans. Na szczęście w gminie Spiczyn, jak sądzę, większość stanowią ludzie rozsądni i mądrzy, potrafiący odróżnić ziarno od plewy, krzykaczy i tanich populistów od rzeczywiście zatroskanych o los gminy. Niestety, patrząc z pozycji osoby bezstronnej, spoza tej gminy, muszę stwierdzić, że mnie krzykacze i pieniacze nie przekonali. Nie wiem, jak widzą przyszłość swej gminy, jakie rozwiązania, w zamyśle lepsze od dotychczasowych, proponują, jakie inwestycje rozwijające gminę chcą realizować. Tego nie ma. Jest za to wrzask, obelgi, domysły oparte na plotkach i pomówieniach, inwektywy zagłuszające (oby tylko na forum) głosy rozsądku i opamiętania. To nie jest dyskusja. To nie jest program, wizja, choćby jej zalążek. Chwała obecnemu wójtowi, że nie daje się sprowokować, nie włącza się do pyskówki, nie uczestniczy w medialnej zadymie, zachowuje spokój, nie podgrzewa atmosfery. Czy czyni tak samo jego kontrkandydatka - tego nie wiem, choć chciałbym, żeby tak było.
człowieku wróć na początek dyskusji  1. pytanie czy syn wójta jest zatrudniony w urzędzie z czym związane tak częste jego przebywanie jest, co na to ustawa o ochronie danych osobowych ? czy świadczy gminie usługi informatyczne ? może dla Ciebie to nie ważne dla mnie tak jestem mieszkańcem mam prawo wiedzieć kto obraca moimi danymi 2 chcę wiedzieć czy osoba pełnomocnik wyborczy to ten sam pan co świadczy usługi dowozu dzieci do szkół czy wg ciebie to zdrowe relacje że komitet rejestruje ta sama osoba która staje do przetargu ? myślę że urząd zamówień publicznych może się w tej sprawie wypowiedzieć  3 Chcę wiedzieć czy nowozatrudniona w pomocy społecznej jest spokrewniona z innym urzędnikiem wysokiego szczebla lub jaki stopień pokrewieństwa ich łączy  JAK NIE MA INFORMACJI RODZĄ SIĘ DOMYSŁY milczenie może również oznaczać potwierdzenie cudzych domysłów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA ZROBIĆ ANKIETĘ KTO NAJBARDZIEJ SKORZYSTAŁ Z TEJ CAŁEJ SZOPKI ZWIĄZANEJ Z SOBIESKIM  CZY TO  PROGRAM RÓWNYCH SZANS DLA WSZYSTKICH CZY DLA ELIT (SZLACHETNYCH Z NAZWISKA) JAK NA TYM KORZYSTAJĄ ZWYKLI LUDZIE ?! BO ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE POMOC MATERIALNĄ ZASTĘPUJE SIĘ TYLKO NOWOMOWĄ JAK: WIZYTY STUDYJNE, INTERDYSCYPLINARNE PRZEDSIĘWZIĘCIE, JAKIEŚ INFOKIOSKI JAKIEŚ STREFY ScS JAK SIĘ CZYTA STRONĘ DUŻO RAZY PADA SŁOWO "ROZWÓJ" TYLKO PYTAM CZYJ ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowocześnie miało być już jak powstanie Wirtualny Powiat, powiaty wirtualne milczą  już wójt znalazł nowe narzędzie propagandowe jak szlak Sobieskiego, zbiurokratyzowany nieczytelny twór który ma promować marki, kto zna markę wypromowaną przez Szlak ?  jak firma powstała dzięki Szlakowi i ile miejsc pracy tworzy ? gdzie jest lista osób które otrzymała dotację ? BICIE WYBORCZEJ PIANY  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcialabym jednak wrocic do kwestii wyborow-latwo jest krytykowac nie majac nic alternatywnego do zaproponowania- bo czy ktos wie jaki jest program obecnego wojta oraz komitetu 'samorzadni'(swoja droga swietna nazwa, bardzo trafna)? Co oni proponuja mieszkancowi takiemu jak ja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcialabym jednak wrocic do kwestii wyborow-latwo jest krytykowac nie majac nic alternatywnego do zaproponowania- bo czy ktos wie jaki jest program obecnego wojta oraz komitetu 'samorzadni'(swoja droga swietna nazwa, bardzo trafna)? Co oni proponuja mieszkancowi takiemu jak ja?
  TAJNA JAK CAŁA RESZTA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik przed budynkiem urzędu jest dla mnie symbolem jałowości i wypalenia się władzy. taki "za wszystko" bez przesłania, bez idei taki uśmiech do wszystkich  kto był autorem tekstu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomnik jest trochę banalny mimo szczerych chęci :(  powinno być coś oryginalnego nawiązującego do realiów np. pomnik wolnej miłości czy pomnik szalonej miłości 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...